18.04
16:00
Sloga (K)
TrepÄa
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Sloga (P)
JoŔanica
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
MaÄva 1929
Sloga 33
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Loznica
Mladi radnik 1926
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Jedinstvo
Proleter Mihajlovac
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Takovo
Å umadija (A)
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Mokra Gora
Tutin
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:00
BeÄej 1918
Omladinac
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Dinamo 1945
Vojvodina 1928
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Kozara
OFK VrŔac
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Bratstvo 1946
Dunav
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
1. Maj Ruma
BaÄka 1901
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
RadniÄki (Zr)
RadniÄki (SM)
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:30
OFK SinÄeliÄ
Moravac Orion
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Trstenik PPT
TimoÄanin
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
GFK DuboÄica
Jedinstvo
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
GFK Jagodina
SFS Borac
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
OFK TopliÄanin
Car Konstantin
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Dunav
Radan
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:00
BSK BorÄa
RadniÄki (O)
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
OFK Beograd
Zvezdara
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
11:00
GSP Polet DorÄol
Brodarac
|
18.04.2020 11:00 |
|
|||||||
18.04
10:00
Teleoptik
IMT
|
18.04.2020 10:00 |
|
18.04
16:00
Polet
Zvižd
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
OFK AranÄelovac 1979
VGSK
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Borac 1932
KaraÄorÄe
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Petar Dobrnjac
Rudar
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
OFK Napredak
Udarnik
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Mladi borac
Partizan 1945
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Pomoravlje
Sloboda
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Morava
Sloga 1924
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:00
RadniÄki (V)
RadniÄki Stobeks
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Mladost (P)
RaÄevac
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Zadrugar
Borac
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Drina
OFK Divci
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Brezovica
Sloga
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Mladost (D)
Spartak
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Ribnica
Vrelo Sport
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:00
BuduÄnost
Polet
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Bane 1931
Radnik
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
ZveÄan
Omladinac
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Å umadija 1903
Real
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Apolon 2018
OFK Ras
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Gruža
GoÄ
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
KoriÄani
Vodojaža
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Å umadija
Novi Pazar 1928
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:00
RadniÄki
BaÄka
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Crvenka
Sloga
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
OFK Stari Grad
Vojvodina
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Tekstilac
OFK Vrbas
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Krila Krajine
Mladost (BP)
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
BajŔa
Mladost APA
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:00
Podrinje
JugoviÄ
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Mladost (NS)
RadniÄki (NP)
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Cement
Sloga (T)
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Mladost (BJ)
Sloga (E)
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:00
Begej
RadniÄki (S)
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Sloga
BuduÄnost
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Jedinstvo (NB)
ŽAK
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Krajina
Borac (St)
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Kikinda 1909
Naftagas
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:30
Pusta Reka
Sloga
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Morava
Äekmin
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Polet 1980
ŽitoraÄa
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Nebeski Andjeli
Jastrebac
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:30
Brodoremont
Jedinstvo (P)
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Balkanski
Rajko MitiÄ
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
BSK
Kablovi
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:30
Jedinstvo 1936
MeŔevo
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Blagotin
MaÄkovac
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Morava 1918
Jedinstvo (P)
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:30
Svrljig
Pukovac
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:00
Å umadija
BASK
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
11:00
Milutinac
BSK 1926
|
18.04.2020 11:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Napredak
Mladost
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:00
TrgovaÄki
Rudar 2001
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:30
Jedinstvo 1924 (VL)
Mladi borac
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:30
KaraÄorÄe
BuduÄnost
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Rudar
Borac (V)
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:00
Vojvodina
ŽAK
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Polet
Kulpin
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
17:00
RadniÄki 1905
Preporod
|
18.04.2020 17:00 |
|
|||||||
18.04
17:00
Srbobran
Iskra
|
18.04.2020 17:00 |
|
|||||||
18.04
17:00
Proleter (RS)
Jadran
|
18.04.2020 17:00 |
|
|||||||
18.04
17:00
NjegoÅ”
Sutjeska
|
18.04.2020 17:00 |
|
|||||||
18.04
17:00
ObiliÄ (NK)
Proleter (Nj)
|
18.04.2020 17:00 |
|
18.04
16:00
LSK LaÄarak
Mitros
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Rudar
Borac (M)
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Hajduk (B)
Borac (K)
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
PSK Putinci
ŽelezniÄar
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Hajduk (V)
RadniÄki
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Napredak
Ljukovo
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
BuduÄnost
Partizan
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Donji Petrovci
Donji Srem 2015
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
17:00
Omladinac
Jedinstvo
|
18.04.2020 17:00 |
|
18.04
16:00
Delija
Jedinstvo
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:30
Partizan (U)
Partizan (G)
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:30
Hajduk
GraniÄar
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Ozren
Midžor
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Kosovo
OFK Rtanj
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Velika Jasikova
OFK Knjaz
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Rudar VrÅ”ka Äuka
PRO Rudar
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
RadniÄki 1946
TrebiÄ
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:30
Sloga (Ä)
FUD
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
SebeÄevac
Trudbenik
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Mladost
Ribnik
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Vinogradar
Donji Kopaonik
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Gradina
Varvarin
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Sloga (M)
Å anac
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
13. April
Žabare
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Kupci
Äitluk
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:30
Javor
Bratstvo
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
10:00
Rakovica
SinÄeliÄ 2012
|
18.04.2020 10:00 |
|
18.04
16:00
Mladost
Zvezda
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:00
VinÄa
Velika Krsna
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:30
Doljevac
RasovaÄa
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Naisus 1977
Napredak 2012
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Pobeda
Elid
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
OFK Rutevac 1908
Mladost (B)
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
11:00
Palilula
Zaplanjac
|
18.04.2020 11:00 |
|
|||||||
18.04
16:30
BaliÄevac
Rudar Alpos
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
11:00
Padina
Moravac (Ä)
|
18.04.2020 11:00 |
|
|||||||
18.04
16:30
RadniÄki 1924
Sloga
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Moravac (ZT)
RadniÄki 1947
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:00
Sloga
Å umadinac (S)
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:00
Crvena Jabuka
Pambukovica
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:30
Jedinstvo 2017
Stubal
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Mlada krila
Jedinstvo (G)
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Progorelica
Borac (A)
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:00
Partizan
OFK Odžaci
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:00
Sloga (Ä)
FruŔka Gora
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Jednota
FruŔkogorac
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
ObiliÄ 1993
Sloven
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
BSK
GraniÄar 1924
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
TrgovaÄki
OFK BikiÄ
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Sloboda
Sremac
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Sloga (V)
OFK Zeka BuljubaŔa
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:30
14. Oktobar
Stari Trstenik
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Sloga (D)
Borac
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Polet 57
Poljoprivrednik
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Vinogradar
Velika Drenova
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Garevina
Sloga (L)
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Mladost
Kamenorezac 76
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Rubin
Omladinac
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:30
Mladost
Ursule
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Sloga
VinoraÄa
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Sloboda
BuduÄnost
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Kupinovac
Mladost
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Partizan
SinÄeliÄ 1934
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Å antarovac
Zenit
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Jedinstvo
GFK Tabane
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Osaonica
Å umadinac
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
17:00
Potisje
Hajduk
|
18.04.2020 17:00 |
|
18.04
16:30
OFK Å abac
Zadrugar
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
Cer
Torpedo 1924
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:30
Studenac
Borac
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
16:30
GuÄevo 1929
Antimon
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:30
RadniÄki
PriÄinoviÄ
|
18.04.2020 16:30 |
|
18.04
16:00
Rade MiloÅ”eviÄ
Napredak 1936
|
18.04.2020 16:00 |
|
|||||||
18.04
16:00
Jasenovac
Manastirica
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:00
Žitkovica 2017
Vihor
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:00
OFK Žeželj
Bratstvo 1975
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
16:30
Å umadija
ZgodaÄica
|
18.04.2020 16:30 |
|
|||||||
18.04
BuduÄnost (S)
Stara ÄarÅ”ija
|
18.04.2020 | : | |||||||
18.04
Milakovac 2018
Mladost 1925
|
18.04.2020 | : |
18.04
11:00
Brgule
OFK Takovo
|
18.04.2020 11:00 |
|
18.04
17:00
Sparta
Verko
|
18.04.2020 17:00 |
|
18.04
16:00
Laznica
Bliznak-MedveÄica
|
18.04.2020 16:00 |
|
18.04
23:00
Municipal Jalapa
Real EstelĆ
1
2
|
18.04.2020 23:00 | 1 : 2 | |||||||
18.04
23:00
Managua
Walter Ferretti
1
0
|
18.04.2020 23:00 | 1 : 0 | |||||||
18.04
23:00
DiriangƩn
Real Madriz
3
1
|
18.04.2020 23:00 | 3 : 1 | |||||||
18.04
23:00
Deportivo Las Sabanas
Juventus Managua
1
1
|
18.04.2020 23:00 | 1 : 1 | |||||||
18.04
23:00
Chinandega
Deportivo Ocotal
2
3
|
18.04.2020 23:00 | 2 : 3 |
18.04
ŽFU Zvezda B 2018
TSC
|
18.04.2020 | : | |||||||
18.04
Napredak Junior 2018
ŽGFK Lavice DuboÄica
|
18.04.2020 | : | |||||||
18.04
RadniÄki 2012
Spartak DOO
|
18.04.2020 | : | |||||||
18.04
MaÄva
Rad
|
18.04.2020 | : | |||||||
18.04
Majdanpek
Kolubara
|
18.04.2020 | : |
18.04
00:04
Brodarac
Partizan
|
18.04.2020 00:04 |
|
|||||||
18.04
00:04
Voždovac
Internacional
|
18.04.2020 00:04 |
|
|||||||
18.04
00:04
Rad
Trajal
|
18.04.2020 00:04 |
|
|||||||
18.04
00:04
GrafiÄar
OFK Beograd
|
18.04.2020 00:04 |
|
|||||||
18.04
00:04
Mladost (L)
Crvena zvezda
|
18.04.2020 00:04 |
|
|||||||
18.04
00:04
RadniÄki (N)
Spartak ŽK
|
18.04.2020 00:04 |
|
|||||||
18.04
00:04
Napredak
TSC
|
18.04.2020 00:04 |
|
|||||||
18.04
00:04
ÄukariÄki
Vojvodina
|
18.04.2020 00:04 |
|
18.04
00:03
Brodarac
Partizan
|
18.04.2020 00:03 |
|
|||||||
18.04
00:03
Zemun
Apolon 4
|
18.04.2020 00:03 |
|
|||||||
18.04
00:03
Rad
OFK VrŔac
|
18.04.2020 00:03 |
|
|||||||
18.04
00:03
RFK GrafiÄar
Real NiÅ”
|
18.04.2020 00:03 |
|
|||||||
18.04
00:03
MaÄva
Crvena zvezda
|
18.04.2020 00:03 |
|
|||||||
18.04
00:03
RadniÄki (N)
Spartak ŽK
|
18.04.2020 00:03 |
|
|||||||
18.04
00:03
Kiker
Teleoptik
|
18.04.2020 00:03 |
|
|||||||
18.04
00:03
ÄukariÄki
Vojvodina
|
18.04.2020 00:03 |
|
18.04
11:00
Loznica
RaÄ
|
18.04.2020 11:00 |
|
|||||||
18.04
11:00
Ženski FK
Jadar 07
|
18.04.2020 11:00 |
|
|||||||
18.04
11:00
Podrinje
RadniÄki Stobex
|
18.04.2020 11:00 |
|
|||||||
18.04
11:00
Respekt
Jedinstvo
|
18.04.2020 11:00 |
|
18.04
17:00
OKK Junior
Bor RTB
|
18.04.2020 17:00 | : | |||||||
18.04
17:00
Marinos
Dimitrovgrad
|
18.04.2020 17:00 | : | |||||||
18.04
17:00
TopliÄanin
Morava
|
18.04.2020 17:00 | : | |||||||
18.04
17:00
Mladost Vesna
Radnik
|
18.04.2020 17:00 | : | |||||||
18.04
17:00
Rtanj
Jastrebac
|
18.04.2020 17:00 | : | |||||||
18.04
17:00
Jablanica
NiÅ”
|
18.04.2020 17:00 | : |